ETTEVÕTTEST

PROwise OÜ pakub kvaliteetset raamatupidamisteenust ja raamatupidamisalast nõustamist, mis arvestab igakülgselt teie ettevõtte huvide ja vajadustega. Omame pikaajalist töökogemust ja oleme oma teenused kujundanud eelkõige mikro- ja väikeettevõtetele. Osutame teenuseid nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele ettevõtetele. Koostöö võib kujuneda erialasest nõustamisest kuni tervikliku finantslahenduseni. Tänase päeva seisuga kasutab meie teenuseid üle 100 Eesti ettevõtte.

Kätlin soon

Raamatupidaja / juhatuse liige

Telefon: +372 5557 0455

Üle 10 aasta kogemust raamatupidajana ja audiitorina. Kõrgharidus raamatupidamises ning magistrikraad majandusarvestuses ja ärirahanduses. Omab raamatupidaja kutsestandardi 5. taset.

Karl Kruusimaa

Raamatupidaja

Telefon: +372 5837 1743

15 aastat kogemust raamatupidajana ja pearaamatupidajana erinevates valdkondades. Omab kõrgharidust raamatupidamises ning on läbinud mitmeid majandusarvestuse ja maksuarvestuse täiendkoolitusi.

Kersti Valge

Raamatupidaja

Telefon: +372 510 3973

Üle 25 aasta kogemust tootmisettevõtte pearaamatupidajana.  Omab finantsalast kõrgharidust ning laialdast kogemust raamatupidamisteenuse pakkujana erinevates valdkondades.