TEENUSED

Raamatupidamisteenus

Pakume mõistliku hinnaga raamatupidamisteenust erinevates tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele, mittetulundusühingutele ja korteriühistutele. Omame pikaajalist töökogemust ja kohandame oma teenuse alati vastavalt teie vajadustele. Raamatupidamiseks kasutame Merit Aktiva- ja Merit Palk programme. Dokumentide edastamiseks ja digitaliseerimiseks kasutame Costpocketi tarkvara.

Soovi korral on kogu raamatupidamisteenus 100% internetipõhine ehk algusest lõpuni kontakti- ja paberivaba.

Varasema raamatupidamise korrastamine

Taastame ja korrastame tegemata jäänud raamatupidamise. Vajadusel parandame või esitame deklaratsioonid ning suhtleme Maksuametiga.

Majandusaasta aruande koostamine

Koostame aastaaruandeid ka neile, kes igakuist teenust ei vaja. Kontrollime teie poolt tehtud eelneva töö või teeme vajadusel kogu aasta raamatupidamise koos majandusaasta aruande esitamisega.

Palgaarvestus

Palgaarvestust pakume raamatupidamisteenuse osana või eraldiseisva teenusena. Nõustame tööseadusandluse ja personaliga seotud küsimustes. Palgaarvestuseks kasutame Merit Palk tarkvara.

Konsultatsioon ja maksualane nõustamine

Konsultatsioon ja maksualane nõustamine on üks osa meie raamatupidamisteenusest, kuid pakume nõustamist ka eraldiseisva teenusena. Vahel aitab lihtsalt kõva häälega rääkimine, et ära hoida hilisemaid teadmatusest tekkivaid probleeme ja väljaminekuid.

Ettevõtte alustamine

Pakume abi ettevõtlusega alustamisel. Kui vajad abi, aitame meeleldi. Hakates meie raamatupidamisteenuste kliendiks on teenus tasuta.